Rodokmen

otec/sire:
CH. BEASTLY'S LANCELOT DU LAC
CH. Malandex Xcalibur CH. Otterwish O'Connor
Moonhill's Moving Image
CH. Beastly's Never Mind CH. Breaksea Norwegian Wood
Beastly's Tomorrow Never Knows
matka/dam:
CH. QUICKWATER GLAMOUR OF GLORY
CH. Nobility One Mr. Harry Brown CH. Essandsee off the Peg
CH. Nobility Dreamy Miss Beamy
Quickwatter Beautyful Blue Bijou CH. Nobility Alamo Bay
CH. Quickwater Along comes Lucy

Fotografie otce - Lennart

Fotografie matky - Quickwater

Historie výstav - r. 2019

datum typ město třída umístění rozhodčí
31.3. MVP Salzburg (A) střední V1, CACA S.Naprawnik (A)
3.2. MVP Brno střední V1, CAC J. Matyáš (SR)
2.2. MVP Brno střední V1, CAC J. Opara (PL)

Historie výstav - r. 2018

datum typ město třída umístění rozhodčí
9.12. MVP Wels (A) střední V2 L.H.Wilberg (N)
2.12. MVP Praha střední V2, res.CAC I. Vojteková (SR)
25.11. MVP Zagreb (HR) střední V1, CAC, CACIB, BOB C. Dunne (IE)
24.11. MVP Zagreb (HR) střední V1, CAC, res. CACIB K. Hedberg (SE)
23.11. KV Zagreb (HR) střední V1, CAC, KV, BOB G. Jeavons (CAN)
6.10. MVP Č. Budějovice střední V1, CAC A. Kochan (PL)
8.10. SV Valtice střední V3 Ch. Bailey (GB)
1.9. NV Olomouc střední V1, CAC, NV T. Havelka (SR)
25.8. MVP M.Boleslav střední V2, res. CAC O. Dolejšová
5.8. krajská Týn/Vltavou mladých V1, VTM M. Václavík
21.7. II.KV Štoky střední V1, CAC L. Klímová
14.7. NV M. Boleslav střední V1, CAC P. Márová
23.6. SV Dachau (D) mladých V1, J-CAC, BOJ M. Krinke
3.6. SV Bad Salzhausen (D) mladých V2, res.J.CAC K. Läszlö (H)
19.5. MVP Litoměřice mladých V1, CAJC, BOJ P. Řehánek
6.5. KV M. Boleslav mladých V2 G.O.Connell (GB)
4.2. MVP Brno mladých V1, CAJC C.P. Fricke (D)
3.2. MVP Brno mladých V1, CAJC B. Kremser (SLO)
13.1. NV Brno mladých V1, CAJC, BOJ P. Márová

Historie výstav - r. 2017

datum typ město třída umístění rozhodčí
10.12. MVP Kassel (D) dorostu VN1 A. Indegaard (N)
2.12. MVP Wels (A) dorostu VN1 P. Berchtold (A)
11.11. světová Lipsko (D) dorostu VN2 M. Wibier (D)
4.11. MVP Praha dorostu VN1 O. Vondrouš
29.10. SV Leopoldsdorf (A) dorostu VN1 J. Ritchie (IRL)
6.8. krajská Týn / Vltavou štěňat VN1, BIS3 O. Vondrouš
5.8. SV Štoky štěňat VN1, best baby M. Krinke
30.7. KV Neunkirchen (A) štěňat VN1 T. Rohlin (DK)