SHINUBA'S LOUD'N PROUD

ICH, HRCH, ÖCH, SloCH, CZJCH, CZCH, SZClubCH, CZGrand CH, CZ Beardie 2011, Šampion ČMKU.

Klubový vítěz, CZ Veterán šampion, SLO Veterán šampion, Klubový veterán šampion

Rodokmen

otec/sire:
CH. Papaw Tailwind Shock'n Ya'll
CH. Wigglesworth Jokers WildCH. Windfiddler´s Best of Times
CH. Windfiddler´s Tequila Sunrise
Auldscotia Forever YoungCH. Amberlea´s Legacy CDX
Fox Lane´s Forever More
matka/dam:
Shinuba´s Go´Go Girl
CH. Vargakern´s Go For VictoryCH. Heathermist Everybody´s Business
CH. Vargakern´s Beautiful Morningstar
CH. Beardmarked´s Dream In ColourBeardranch Azlan
Farmarens Charming Carambola

Historie výstav - r. 2016

datum typ město třída umístění rozhodčí
30.10. MVP Praha veteránů V2 V. Javorský (SR)
29.10. MVP Praha veteránů V1 A. Gregoire (BE)
9.10. II.KV Křivonoska veteránů V1 M. Wibier (D)
11.9. SV Höganäs (SE) veteránů V1, BIM Veteran R. Ballantyne (GB)
10.9. MVP Eslov (SE) veteránů V2 B. von Schedvin (SE)
31.7. KV Böheimkirchen (A) veteránů V1, Veteransieger L. Cartledge (GB)
1.5. KV KCHBC M. Boleslav veteránů V1, Klubový vítěz veteránů U. Olsson (SE)
17.1. MVP Ljubljana (SLO) veteránů V1, BOV G. Jipping (NL)
16.1. SV Ljubljana (SLO) veteránů V1, BOV, BIS veterán H. E. Pedersen (DK)
16.1. MVP Ljubljana (SLO) veteránů V1, BOV M. Shiboleth (IS)

Historie výstav - r. 2015

datum typ město třída umístění rozhodčí
1.11. MVP Praha veteránů V1 T. Pehar (HR)
11.10. II. KV Č. Budějovice veteránů V1 Z. Brotánková
10.10. MVP Č. Budějovice veteránů V1, BOV I. Semilovič (HR)
19.9. NV Brno veteránů V1, BOV, BOB L. Kukla
29.8. MVP Č. Budějovice veteránů V2 H. Wagner (D)

Historie výstav - r. 2014

datum typ město třída umístění rozhodčí
25.10. SV při EDS Brno vítězů V3 D. J. Anderton (GB)
23.10. EDS Brno šampionů VD G. Atkins (GB)
21.9. II. KV Č.B. vítězů V2, r. CAC N. Střalková
4.5. KV KCHBC M. Boleslav šampionů V1, CAC, KV, BOB R. Ballantyne (GB)

Historie výstav - r. 2013

datum typ město třída umístění rozhodčí
6.10. II. KV ČB šampionů V4 J. Waldron (GB)
11.8. KV Týn nad Vltavou vítězů V1, KV, BIG3 M. Václavík
3.8. SV Jihlava čestná V1 L. Klímová
30.6. SP Bayreuth (D) šampionů V1, CAC, CAC VDH, BOB C-P. Fricke (D)
16.6. MVP Efrurt (D) otevřená V1, CAC, CAC VDH, CACIB R. Blessing (D)
5.5. KV Mladá Boleslav šampionů V3 R. Haywood (GB)
7. 4. NV Barje (SLO) šampionů V1, CAC, BOB R. Oliviera (P)

Historie výstav - r. 2012

datum typ město třída umístění rozhodčí
11.11. MVP Karslruhe (D) šampionů V3 H. Müller-Heinz (D)
10.11. NV Karlsruhe (D) šampionů V1, CAC Dr. Pepper (D)
14.10. KV Č.B. šampionů V4 J. Andersson (SE)
29.9. KV Tulln (A) čestná V1, CACA, Středoevropský vítěz E. Heintz (D)
2.9. SV Heroldsberg (D) šampionů V1, CAC, CAC VDH Ch. Moore (AUS)
7.7. NV Tvaaker (S) otevřená V P. Lawless (IRL)
6.7. MVP Tvaaker (S) otevřená V3 J. Wauben (NL)
23.6. MVP Brno šampionů V1, CAC, CACIB O. Vondrouš
20.5. SkV Anif (A) šampionů V2, r.CACA S. Nichols Ward (GB)
5.5. MVP Praha šampionů V4 K. Scheel (DK)
28.4. KV Řásná šampionů VD M. Buckley (GB)
21.4. KV Hurbanovo (SK) šampionů V1, CAC T. Löfman (FIN)
1.4. MVP Luxembourg (L) šampionů V3 Z. Molnár (RO)
5.2. MVP Brno šampionů V2, r.CAC, r.CACIB
B. Kremser (SLO)
4.2. MVP Brno šampionů V4 V. Javorčík (SR)
15.1. MVP Norimberk (D) šampionů V2, r.CAC, r.CAC VDH, r.CACIB
S. Peplow-Garding (D)
14.1. SV Norimberk (D) šampionů V2, r.CAC, r.CAC VDH
H. Wagner (D)
7.1. NV Brno šampionů V1, CAC, NV
P. Řehánek (CZ)

Historie výstav - r. 2011

datumtypměstotřídaumístěnírozhodčí
20.11.MVPZagreb (HR)otevřenáV1, r.CACIBN. Andrič (HR)
19.11.MVPZagreb (HR)otevřenáV2, r.CACJ. Papp-Korosz (H)
18.11.KV
Zagreb (HR)šampionůV1, CAC, KVA. Cronander (S)
9.10.KVČ.B.šampionůV1, CACM. Krinke
8.10.MVPČ.B.šampionůV1, CAC, CACIBM. ten Cate (NL)
17.9.NVBrnošampionůV2, r. CACG. Ridarčíková (SK)
4.9.Spec.Heroldberg (D)šampionůV1, CACH. Steinmetz (D)
27.8.MVPMl. BoleslavšampionůV3J. C. Klein (F)
13.8.Spec.RychetyšampionůVD4D. Moir (GB)
31.7.Spec.Hartberg (A)šampionůV2, r.CACAB. Novak (Slo)
16.7.NVMl. BoleslavšampionůVDL. H. Wilberg (N)
25.6.MVPBrnošampionůV1, CAC, CACIB, BOB, BIG4M. Krinke (CZ)
5.6.MVP
Nitra (SR)šampionůCAC, CACIB, BOBI. Vojtkova (SR)
4.6. MVPNitra (SR)šampionůr. CAC, r. CACIBM. Blaha (A)
3.6. NVSenec (SR)šampionůV1, CAC, BOB, BIG1, 3. BISV. Vojtek (SR)
23.4.MVPČ. BudějovicešampionůV1, CAC, CACIB, BOB, BIG2S. Oates (IRL)
10.4.MVPWieselburg (A)otevřenáV1, CACA, r.CACIB
D. Javor (HR)
6.2.MVPBrnošampionůVA. Indergaard (NOR)
5.2.MVPBrnošampionůV4V. Salt (GB)
16.1.MVPLjubljana (SLO)
 šampionůV2, r.CAC, r.CACIB
M. Zidar (SLO)
15.1.KVLjubljana (SLO)
 šampionůV1, CAC
D. Javor (HR)
15.1.MVPLjubljana (SLO)
 šampionůV1, CAC, CACIB, BOB
B. Kavčič (SLO)

Historie výstav - r. 2010

datumtypměstotřídaumístěnírozhodčí
21.11.MVPZagreb (HR) V1, CAC, R.CACIBO. Staunskjaer (DK)
20.11.MVPZagreb (HR) V1, CAC, R.CACIBF. Kane (GB)
19.11.KVZagreb (HR) V1, CACB. Schjoth (DK)
9.10.MVPČ.B.šampionůV1, CAC, res. CACIBB. Kremser (SLO)
2.10.EVCelje (SLO)otevřenáV 
1.10.SVCelje (SLO)šampionůV5 
5.9.
KV
Heroldsberg (D)
šampionů
V1 CAC, BOB
E. Singer (A)
 4.9.KV
Bad Hersfeld (D)
šampionů
V
M. Lewis (GB)
28.8.
MVP
Ml. Bol.
šampionů
V1, CAC, R.CACIB
M. Krinke
 14.8.SV KCHBC
Jesenice
vítězů
V
A. Richardson (GB)
 13.8.JV KCHBC
Jesenice
vítězů
V
W. Hines (GB)
8.8.
KV
Götzis (A)
šampionů
V2, R.CACA
C. Ritter (F)
 17.7.NV
Ml. Bol.
vítězů
V1, CAC, NV, BOB, BIG1
J. Niciewicz (PL)
 24.6.SVĚTOVÁ
Herning (DK)
otevřená
V4
H. E. Pedersen (DK)
21.6.MVPJönköning (S)otevřenáVT. Rohlin (DK)
20.6.MVPJönköning (S)otevřenáV, CKL. C. Hutchinson (USA)
19.6.MVPJönköning (S)otevřenáVT. Jakkel (H)
16.5.KVPenig (D)šampionůV3S. Moorhouse (GB)
2.5.KV KCHBCMl. Bol.otevřenáV1 CACD. Hyde (GB)
1.5.MVPPrahaotevřenáV1, R.CACH. Asenmacher-Feyel (D)
24.4.MVPČ.B.otevřenáV2, R.CACO. Dolejšová
18.4.MVPMaribor (SLO)otevřenáV2, R.CAC, R.CACIBM. Kavčič (SLO)
17.4.MVPMaribor (SLO)otevřenáV1, CAC, CACIB, BOBL. Okleščen (SLO)
11.4.MVPDresden (D)otevřenáV2, R.CACK. Selle (D)
7.2.MVPBrnootevřenáV1, CAC, CACIB, BOBA. Kochan (PL)
6.2.MVPBrnootevřenáV1, CAC, R.CACIBKarcher (F)
17.1.MVPTromostoklieotevřenáV2, R.CACE. Eriksson (S)
16.1.KVLjubljana (SLO)otevřenáV1, CACM. Brenner (A)
16.1.MVPLjubljana (SLO)otevřenáV2, R.CACB. Kremser (SLO)