TV VANILKA

C.I.B.

CZJCH, JCHSLO, SRJCH

CH - CZ, SR, SE, D, VDH, Ö, HR, CLUB

CZ Beardie 2014, 2015, CZ GRAND Šampion, Šampion ČMKU, Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých, Vítěz Memoriálu Milana Karena

Rodokmen

otec/sire:
ICH. SHINUBA'S LOUD'N PROUD
CH. Papaw Tailwind Shock'n Ya'll CH. Wigglesworth Jokers Wild
Auldscotia Forever Young
Shinuba´s Go´Go Girl CH. Vargakern´s Go For Victory
CH. Beardmarked´s Dream In Colour
matka/dam:
Sally Vanilka
ICH. Uragan Black Vanilka ICH. Natterjack´s Just Czeching
Exciting Black Bukaj CS
L'Cora Vanilka CH. Moonhill's Four Wheel Drive
ICH. Siggans Felicia

Historie výstav - r. 2017

datum typ město třída umístění rozhodčí
10.12. MVP Kassel (D) šampionů V2, r. CAC, r. CAC VDH A. Indergaard (NO)
9.12. NV Kassel (D) šampionů V1, CAC, CAC VDH, BR, BOB CH. Nölke (D)
11.11. světová Lipsko (D) šampionů V L. Pichard (CH)
29.10. SV Leopoldsdorf (A) šampionů V1, CACA J. Ritchie (IRL)
8.10. II.KV Dehtáře šampionů V2, r. CAC H. Bilsheim (D)
17.9. MVP Slovenj Gradec (SLO) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB Z. Kraljič (HR)
16.9. MVP Slovenj Gradec (SLO) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB P. K. Andersen (NO)
6.8. krajská Týn/Vltavou šampionů V1, VT, KV, BIG O. Vondrouš
5.8. SV Štoky šampionů V2, r. CAC M. Krinke
30.7. KV Neunkirchen (A) šampionů V1, CACA, BR, KV, BOS T. Rohlin (DK)
15.7. NV M. Boleslav šampionů V1,CAC, NV, BOB, BIG3 H. E. Pedersen (DK)
1.7. NV Klatovy šampionů V1, CAC, NV, BOB K. Hořák
24.6. MVP Brno šampionů V1, CAC, CACIB, BOS T. Havelka (SR)
3.6. SV Bad Salzhausen (D) šampionů V1, CAC, Beste Rüde, BOB, BIS H. U. Haberli (CH)
20.5. MVP Litoměřice šampionů V3 L. Jančík
30.4. KV Mladá Boleslav šampionů V3 K. Nilsson (SE)
22.4. MVP České Budějovice šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1 F. Šimek
4.3. OV České Budějovice šampionů VD K. Nilsson (SE)

Historie výstav - r. 2016

datum typ město třída umístění rozhodčí
11.12. MVP Kassel (D) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB R. Blessing (D)
10.12. NV Kasel (D) šampionů V2, r. CAC C. Hastings (IRL)
11.9. SV Höganäs (SE) otevřená V1, CERT R. Ballantyne (GB)
10.9. MVP Eslov (SE) otevřená V2 B. von Schedvin (SE)
4.9. SV Linden (D) šampionů V1, CAC Ch. Hardy (GB)
3.9. MVP Giessen (D) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB R. Blessing (D)
31.7. KV Böheimkirchen (A) šampionů V1, CACA, KV, BOB L. Carteledge (GB)
9.7. SV Jihlava šampionů V2, r. CAC Fr. Chapman-King, GB
11.6. NV

Klatovy

šampionů V1, CAC, NV,BOS P. Márová
1.5. KV KCHBC M. Boleslav šampionů V3 U. Olsson (SE)
7.2. MVP Brno

šampionů

V4 E. Szoltés (A)
6.2. MVP Brno šampionů V4 N. Savičic (SRB)
17.1. MVP Ljubljana (SLO) šampionů V1, CAC, CACIB G. Jipping (NL)
16.1. MVP Ljubljana (SLO) šampionů V1, CAC H.E.Pedersen (DK)
15.1. MVP Ljubljana (SLO) šampionů V1, CAC, CACIB M. Shiboleth (IS)

Historie výstav - r. 2015

datum typ město třída umístění rozhodčí
15.11. MVP Karlsruhe (D) šampionů V4 P. Bartz (D)
14.11. NV Karlsruhe (D) šampionů V1, CAC, CAC VDH, BOB M. J. Melchior (Lux)
10.10. MVP Č. Budějovice šampionů V1, CAC, Res. CACIB I. Semilovič (KR)
19.9. NV Brno šampionů V1, CAC, NV L. Kukla
13.9. SV Vellberg (D) šampionů V1, CAC, CAC VDH, BOS K. Nilsson (SE)
6.9. KV Hartkirchen (A) šampionů V2,r. CACA, KV C. Hastings (IRL)
29.8. MVP M. Boleslav šampionů V1, CAC, CACIB, BOS H. Wagner (D)
18.7. NV M.Boleslav šampionů V1, CAC C. P. Fricke (D)
27.6. MVP Brno šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, BIG5 O. Vondrouš
7.6. NV Norrköping (SE) otevřená V1, r. CERT A. Penkova (BG)
6.6. NV Värensborg (SE) otevřená V S. Nordin (SE)
23.5. MVP Litoměřice otevřená V1, CAC, r.CACIB M. Iliev (RO)
16.5. KV KCHBC M.B. otevřená V M. Lewis (GB)
19.4. MVP Maribor (SLO) otevřená V1, CAC, r.CACIB I. Urschitz (A)
18.4. MVP Maribor (SLO) otevřená V1, CAC, r. CACIB G. Christensen (DK)
1.3. MVP Nitra (SK) otevřená V1 T. Havelka (SK)
28.2. MVP Nitra (SK) otevřená V1, CAC, CACIB, BOB T. Havelka (SK)
8.2. MVP Brno otevřená V4 A. Kochan (PL)
7.2. MVP Brno otevřená V1, CAC, res. CACIB M. Krinke
11.1. MVP Nürnberg (D) otevřená V2, r. CAC H. Steinmetz (D)
10.1. SV Nürnberg (D) otevřená V2, r. CAC I. Bortel (D)
3.1. NV Brno otevřená V3 Y. Beradze (CZ)

Historie výstav - r. 2014

datum typ město třída umístění rozhodčí
23. 11. MVP Zagreb (HR) otevřená V1, CAC, CACIB, BOB, Winner Zagreb E. Stolarska (PL)
22.11: MVP Zagreb (HR) otevřená V1, CAC, CACIB, BOS C. Muldoon (IRL)
21.11: SV Zagreb (HR) otevřená V1, CAC, KV, BOS T. Rohlin (DK)
25.10. SV při EDS Brno střední V1, CAC D. J. Anderton (GB)
24.10. NV při EDS Brno střední V1, CAC M. Krinke
23.10. EDS Brno střední V3 G. Atkins (GB)
5.10. MVP Bratislava (SK) střední V1, CAC, CACIB M. Krinke (CZ)
4.10. MVP Bratislava (SK) střední V1, CAC, r.CACIB G. Ridarčíková (SK)
28.9. MVP Tulln (A) střední V2, r.CACA C. Ritter (F)
21.9. II.KV Č.B. střední V1, CAC N. Střalková
20.9. MVP Č.B. střední V1, CAC, r.CACIB J. Matyáš (SR)
7.9. Krajská Týn / Vltavou střední V1, VT, KV, BIG 2 O. Vondrouš
31.8. SV Berlín (D) střední V1, CAC, CAC VDH C. P. Fricke (D)
30.8. MVP M. Boleslav střední V1, CAC, CACIB T. Havelka (SK)
24.8. MVP Innsbruck (A) střední V1, CACA, CACIB H. U. Haberli (CH)
23.8. MVP Innsbruck (A) střední VD1 P. Muntean (RO)
22.8. KV Innsbruck (A) střední V1, CACA J. M. Wishart (AUS)
2.8. SV D. Jirčany střední VD2 N. Janger (FIN)
19.7. NV M. Boleslav střední V1, CAC I. Beradze (CZ)
5.7. SV Bad Herfeld (D) střední V3 D. Hyde (GB)
28.6. NV Klatovy střední V1, CAC M. Václavík
15.6. MVP Erfurt (D) střední V3 A. Kochan (PL)
14.6. NV Erfurt (D) střední V1, CAC, CAC VDH P. Heikkinen-Lehkonen (FIN)
2.6. MVP Nitra (SK) střední V2, r.CAC D. Javor (HR)
1.6. MVP Nitra (SK) střední V2 R. Kotlár (SK)
30.5. NV Senec (SK) střední V1, CAC I. Vojteková (SK)
25.5. SV Penig (D) střední V1, CAC, CAC VDH S. Schaffer (A)
24.5. MVP Litoměřice střední V1, CAC, CACIB, BOB L. Jančík (CZ)
4.5. KV KCHBC M. Boleslav mladých V1, CAJC, Vítěz memoriálu R. Ballantyne (GB)
3.5. MVP Praha střední V1, CAC, r.CACIB P. Márová
26.4. MVP ČB střední V1, CAC, r. CACIB O. Vondrouš (CZ)
13.4. MVP Chemnitz (D) střední V2, r.CAC, VDH M. Wibier (D)
6.4. MVP Salzburg (A) střední V1, CACA M.-L. Doppelreiter (A)
30.3. MVP Luxembourg (LU) mladých V2 R. Vanhoenacker (B)
23.2. MVP Brno střední V1, CAC, r.CACIB T. Havelka (SK)
22.2. MVP Brno střední V1, CAC W. van Deijl (NL)
4.1. NV Brno mladých V1, CAC, BOJ, J-BIG1 G. Ridarčíková (SR)

Historie výstav - r. 2013

datum typ město třída umístění rozhodčí
1.12. MVP Nitra mladých V1, CAC P. Simič
30.11. MVP Nitra mladých V1, CAC J. Matyáš (SR)
26.11. MVP Zagreb mladých V1, PRM S. Juutilainen (FI)
25.11. MVP Zagreb mladých V1, PRM S. Juutilainen (FI)
24.11. KV Zagreb mladých V2 A. Indergaard (NO)
3.11. MVP Praha mladých V3 Z. Agabeyl (AZ)
2.11. MVP Praha mladých V3 O. Dolejšová
6.10. II. KV ČB mladých V2 J. Waldron (GB)
5.10. MVP ČB mladých V1, CAJC, BOJ, J-BIG E. Szoltész (A)
29.9. MVP Tulln (A) mladých V2 Steinmetz (D)
28.9. SV Tulln (A) mladých V1. JB, Jugendsieger. J-BIS, V2 C. Stefanescu (RO)
22.9. SV Kamenný Mlýn (SR) mladých V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých L. Peirson (GB)
24.8. NV Mladá Boleslav mladých V1, CAJC, BOJ H.U.Häberli (CH)
3.8. SV Jihlava dorostu VN1, Nej. dorost L. Klímová
20.7. MVP Mladá Boleslav dorostu VN1 B. Ovesná
30.6. SP Bayreuth (D) dorostu VN1 C-P Fricke (D)
29.6. MVP Brno dorostu VN1 I. Vojtková (SR)
15.6. NV klatovy dorostu VN2 A. Polgár
5.5. KV Mladá Boleslav štěňat VN1 R. Haywood (GB)